Firma/RODO

Firma Grimex działa na polskim rynku od 1990 roku. Chcemy Państwu zaoferować zadaszenia DREPO. Podstawowymi produktami, które oferujemy zarówno dla indywidualnych użytkowników jak i firm są wiaty – carporty, wykorzystywane jako lekkie garaże, pawilony ogrodowe lub zadaszenia tarasów. W naszej ofercie znajdują się również daszki nad drzwi.

Nasze produkty cechuje przede wszystkim solidna konstrukcja, oparta na wytrzymałym i trwałym warstwowo klejonym drewnie, jak i lekkość zapewniona przez pokrycia poliwęglanowe. Produkty Drepo doceniło wielu klientów nie tylko za bardzo wysoką jakość, ale również oryginalne wzornictwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Wiaty.

W przypadku pytań i zainteresowania naszymi wyrobami, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Informacje RODO – ochrona danych
Odwiedziny naszej strony nie powodują zbierania od Państwa żadnych danych, które mogłyby identyfikować Państwa osobiście. Podawane przez Państwo informacje takie jak: nazwisko, imię adres, numer telefonu, adres e-mail, przekazywane nam poprzez formularz kontaktowy lub pocztą elektroniczną są zawsze dobrowolne i niezbędne do wykonania umowy sprzedaży (przetwarzanie danych będzie zgodne z RODO, jako niezbędne do wykonania umowy lub sprzedaży). Podane dane osobowe są wykorzystywane w szczególności do odpowiedzi na przesłane zapytania oraz do przygotowania ofert handlowych . Dane bez Państwa zgody do przekazywania danych osobom trzecim, nie będą przekazywane dalej. W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania udzielonej wcześniej zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie tych danych w TH Grimex s.c. Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@drepo.pl