Montaż

Wszystkie produkty DREPO zostały zaprojektowane i wykonane przy założeniu samodzielnego montażu. Montaż ten mogą przeprowadzić 2- 3 osoby o średnim zaawansowaniu technicznym. Zadanie to ułatwi z pewnością dołączana instrukcja montażu.

Mogą Państwo również skontaktować się z przedstawicielami firm, które montowały już nasze zadaszenia.

Dla inwestycji zlokalizowanych:

  • na południu kraju i w promieniu ok.200 km od Katowic – p. Artur Banik tel. 501 298 067; e-mail: artur_67@poczta.onet.pl
  • w Wielkopolsce oraz na terenie całego kraju – p. Łukasz Drynkowski tel. 666 151 511; e-mail: drynkowski@gmail.com
  • w Warszawie i woj.mazowieckim – p. Ireneusz Joński tel. 666 656 456; e-mail: irekjonski@wp.pl –                    chwilowo nieaktualny

Wyżej wymienione firmy to niezależne podmioty gospodarcze. Firma Drepo nie pośredniczy w procesie uzgadniania zleceń i warunków ich realizacji.

Bezpośredni kontakt z wykonawcą umożliwi ustalenie wszystkich szczegółów planowanego montażu. Realizacja montażu przez w/w firmy jest wykonaniem umowy pomiędzy Zlecającym, a Wykonawcą robót monterskich i nie stanowi elementu umowy z firmą Drepo.

Wszelkie zapytania związane z planowanym montażem oraz ewentualne uwagi i wyjaśnienia dotyczące wykonanych już prac, prosimy bezpośrednio kierować do ekipy monterskiej.

Firma Drepo jest producentem zadaszeń i nie zajmuje się ich montażem.