Zadaszenia tarasów i daszki Zadaszenia i wiaty wykonane z drewna klejonego są alternatywą dla markiz i innych ruchomych rozwiązań tego typu. Materiałowe zadaszenia na taras, niezależnie od tego, czy jest to markiza, czy duży parasol, konstrukcyjnie powstały w określonym celu – jako osłona przeciwsłoneczna. Nie bez powodu ich popularność jest największa na południu naszego kontynentu. W tym rejonie sprawdzają się znakomicie, jednak w Polsce i innych krajach Europy Środkowej i Północnej nie mogą pochwalić się aż taką funkcjonalnością. Wynika to z faktu ich przeznaczenia – ochrony przed słońcem, ale już nie przed deszczem. Często wraz z opadami pojawia się również wiatr, co sprawia, że klasyczne zadaszenia nie są przystosowane do takich warunków. Drewniane zadaszenia tarasów to propozycja konstrukcyjna, która pozwala na odpowiednią wytrzymałość i solidność w czasie użytkowania. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie tylko świetnie się sprawdzi, ale również posłuży nam przez dłuższy czas. Zadaszenie tarasu z drewna Drewniane zadaszenia tarasu stanowią stały dach, spełniając znakomitą osłonę przed promieniami słonecznymi, a zarazem są skuteczną ochroną przed deszczem. Taras użytkujemy w cieplejszych okresach roku. Zadaszenia tarasu producenta Drepo zabezpieczą również meble i inne sprzęty zgromadzone na tarasie przed działaniem warunków atmosferycznych. Wszystkie zadaszenia i wiaty wykonywane są z drewna klejonego warstwowo. Uzyskujemy w ten sposób nowoczesny materiał o dużej wytrzymałości i stabilności, zachowujący swoje znakomite właściwości przez długi okres użytkowania. Zadaszenia tarasów Drepo w standardowych wersjach pozwalają na dobór konstrukcji zgodnych z preferencjami inwestora. Nasze zadaszenie tarasu można dopasować do każdego miejsca, w którym ma być zamontowane. Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Zastosowanie poliwęglanu i drewna gięto-klejonego pozwala na uzyskanie odpowiednich efektów konstrukcyjnych np. łukowych wiat, stanowiących bardzo ciekawy i oryginalny walor zadaszeń Drepo. Materiał tego typu jest lekki i z powodzeniem przepuszcza promienie słońca. Dzięki temu na tarasie uzyskujemy efekt naturalnego oświetlenia. Zadaszenia tarasu z poliwęglanu doskonale izolują również przed promieniowaniem UV, które jest szkodliwe dla naszej skóry. Tworzywo tego rodzaju cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną i odpornością termiczną. Dla bardziej wymagających klientów Drepo oferuje możliwość zastosowania okuć ze stali nierdzewnej. W ten sposób zapewniamy sobie dożywotnią trwałość tych elementów. Gwarancja na elementy konstrukcyjne wynosi aż 5 lat.

Zadaszenia tarasów i daszki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nowość

Zadaszenie przyścienne Drepo side/roof -belki proste

Drepo roof – zadaszenie tarasu. Upał nie do wytrzymania? Przeszkadza padający deszcz? – to rozwiązanie własnie dla Państwa, zdecydowanie poprawiające komfort i okres użytkowania tarasu. Można je zamontować do wszelkiego rodzaju ścian. Belki główne proste wsparte na wieszakach ściennych, a po stronie zewnętrznej na słupach. Może być zaadaptowane do każdego tarasu, balkonu czy patio, idealnie dopasowując się do Państwa potrzeb, podkreślając charakter i estetykę domu. Drewniane zadaszenie tarasu stanowi także ochronę dla mebli ogrodowych i innych przedmiotów przed deszczem i opadającymi liśćmi czy igliwiem, a także słońcem. Taras lub balkon z dobrze wykonanym zadaszeniem gwarantuje jeszcze dłuższą eksploatację ze względu na ochronę przed deszczami i mrozami. Wszystkie elementy wykonane  w 100% z drewna klejonego.

 

11.400,00
Promocja

Daszek nad drzwi Drepo door side-promocja !

Drepo door side – nowość! to daszek nad drzwi wejściowe domu. Ochrania wejście przed opadami atmosferycznymi i polepsza komfort ich użytkowania. Wykonany jest wyłącznie z drewna klejonego warstwowo. Konstrukcja bez impregnacji. Pokrycie  z bezbarwnego poliwęglanu komorowego z filtrem UV o grubości 10 mm (inne kolory na zapytanie).

Układ konstrukcyjny tego produktu nawiązuje do naszych standardowych zadaszeń przyściennych i może stanowić znakomite uzupełnienie.

1.299,00

Zabudowa żaluzjowa wiat Drepo

Jako producent wiat i zadaszeń garażowych i tarasowych chcemy zaoferować naszym Klientom nowy produkt uzupełniający – drewniane panele żaluzjowe.

Mogą one być doskonałym uzupełnieniem i podniesieniem standardu użytkowania istniejących już zadaszeń, jak i dopiero projektowanych. Zapewnią większą intymność i ochronę miejsca wypoczynku czy Twojego samochodu.

Panel żaluzjowy sprawdzi się np. w sytuacjach gdy chcemy:

– uniezależnić się od zaglądającego czasem sąsiada

– osłonić od silniejszego wiatru lub palącego słońca

– ochronić taras lub samochód przed śniegiem lub deszczem.

Jednocześnie drewniane panele żaluzjowe są efektownym wizualnie elementem architektury ogrodowej.

Ruchome, dowolnie ustawiane lamele pozwolą dostosować ilość wpadającego światła i ruch powietrza.

620,00

Daszek Drepo garaż

Drepo garaż 3.2 to daszek nad bramę garażu Waszego domu. Ochrania wjazd przed opadami atmosferycznymi i polepsza komfort ich użytkowania. Wykonany jest wyłącznie z drewna klejonego warstwowo. Pokrycie  z poliwęglanu komorowego z filtrem UV o grubości 10 mm. Malowanie lazurą Syntilor Xyladhone HP w palecie barw. Kolor biały wymaga dopłaty (na zapytanie).

3.950,00
Promocja

Zadaszenie tarasu – wiata przyścienna Drepo Side Line

Nowość! Drepo side line to eleganckie, nowoczesne zadaszenie przyścienne. Konstrukcję tego zadaszenia stanowią gęsto rozmieszczone belki o prostoliniowym przebiegu. Zastosowanie: zadaszenia tarasów, samochodowe wiaty. W komplecie gotowe elementy wraz z zestawem akcesoriów montażowych, umożliwiają samodzielny montaż (dołączona instrukcja pozwoli na jego wykonanie średnio zaawansowanemu technicznie Klientowi).

W wersji standardowej impregnacja w wybranym kolorze, również białym i szarym. Pokrycie z poliwęglanu komorowego w kolorze białym, brązowym i bezbarwnym. Wszystkie elementy konstrukcji wykonane w 100% z drewna klejonego.

 

11.999,00

Zadaszenie tarasu Drepo Roof

Drepo roof – zadaszenie tarasu. Upał nie do wytrzymania? Przeszkadza padający deszcz? – to rozwiązanie własnie dla Państwa, zdecydowanie poprawiające komfort i okres użytkowania tarasu. Można je zamontować do wszelkiego rodzaju ścian. Belki główne, łukowe wsparte na wieszakach ściennych, a po stronie zewnętrznej na słupach. Może być zaadaptowane do każdego tarasu, balkonu czy patio, idealnie dopasowując się do Państwa potrzeb, podkreślając charakter i estetykę domu. Drewniane zadaszenie tarasu stanowi także ochronę dla mebli ogrodowych i innych przedmiotów przed deszczem i opadającymi liśćmi czy igliwiem, a także słońcem. Taras lub balkon z dobrze wykonanym zadaszeniem gwarantuje jeszcze dłuższą eksploatację ze względu na ochronę przed deszczami i mrozami. Wszystkie elementy wykonane  w 100% z drewna klejonego.

 

11.400,00

Wiata garażowa przyścienna Drepo Side New

Drepo side new – teraz bardziej funkcjonalna wersja zadaszenia przyściennego, umożliwiająca pełne wykorzystanie przestrzeni między słupami a ścianą budynku. Dostarczany w gotowych elementach, umożliwia samodzielny montaż (dołączona instrukcja pozwoli na jego wykonanie średnio zaawansowanemu technicznie Klientowi). Wszystkie elementy konstrukcji wykonane  w 100% z drewna klejonego.

12.300,00

Wiata przyścienna Drepo Side/Roof Maxi

Carport Drepo side/roof maxi to wiata samochodowa, którą można dobudowywać do wszelkich rodzajów budynków. Stanowi ona nowoczesną alternatywę tradycyjnego garażu i służy do ochrony Państwa samochodu, ale także innych pojazdów (rowery, motocykle, quady, łodzie itp.) przed deszczem, śniegiem, opadającymi liśćmi czy igliwiem oraz słońcem. Przekonacie się Państwo, że chroni także przed powstawaniem szronu na Waszym samochodzie.

14.300,00

Daszek nad drzwi Drepo Door

Drepo door to daszek nad drzwi wejściowe Waszego domu. Ochrania wejście przed opadami atmosferycznymi i polepsza komfort ich użytkowania. Wykonany jest wyłącznie z drewna klejonego warstwowo. Konstrukcja bez impregnacji. Pokrycie  z poliwęglanu komorowego z filtrem UV o grubości 10 mm.

2.250,00