Akcesoria do wiat Aby zapewnić jak najlepszy standard naszych usług, stworzyliśmy osobną kategorię, która obejmuje akcesoria do wiat. Produkty te świetnie sprawdzą się między innymi przy wznoszeniu tego rodzaju konstrukcji. Szeroki wybór okuć i zawiesi z ocynkowanej stali nierdzewnej pozwala stworzyć najlepiej dopasowaną do swoich planów i marzeń instalację. Elementy te wykonane są z materiałów wyróżniających się niezwykłą wytrzymałością na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci, skrajnych temperatur i innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Niezbędne akcesoria do wiat Wiele dodatków, które oferujemy, zapewnia przede wszystkim wzmożony komfort podczas użytkowania. Zadaszenie powinno być odpowiednio uszczelnione, dlatego też zwracamy uwagę na praktyczne profile zamykające oraz uszczelki gumowe. Umożliwiają one stworzenie odpowiedniego zadaszenia, które pozwoli na cieszenie się zaletami niezależnie od warunków atmosferycznych. Prezentujemy również niezbędne podstawy, które zapewnią fundamentowanie konstrukcji. Jest ono niezwykle ważne zarówno w kwestiach bezpieczeństwa, jak i estetycznego wyglądu. Akcesoria do wiat pozwalają na odpowiednie dopasowanie pod względem indywidualnych potrzeb. Akcesoria do wiat – montaż konstrukcji Montaż można wykonać we własnym zakresie, dysponując niezbędnymi, niezbyt wyspecjalizowanymi narzędziami. Takie prace wykonają z powodzeniem 2-3 osoby. Oszczędza się w ten sposób na dodatkowych kosztach związanych z pracami monterskimi, osiągając jednocześnie zadowolenie z własnoręcznie wykonanych prac. Wiata garażowa Drepo to łatwa do zamontowania konstrukcja, ponieważ wszystkie elementy są dopasowane już na etapie produkcyjnym. Poszczególne akcesoria do wiat złączne oznaczone są zgodnie z dołączoną specyfikacją określającą jednocześnie miejsca ich zastosowania. W przypadku braku czasu lub możliwości można skorzystać z pomocy ekip monterskich, których wykaz znajduje się na naszej witrynie internetowej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoją wymarzoną wiatę już dzisiaj!

Akcesoria do wiat

Wyświetlanie 1–10 z 11 wyników

Okucia ze stali nierdzewnej

Okucia ze stali nierdzewnej – trwałość na lata.

Uwaga! kompletny zestaw na zadaszenie oraz poszczególne jego elementy wyceniamy indywidualnie.

 

Podkładka EPDM A2 fi29

Do mocowania płyty z poliwęglanu komorowego o gr. 10 mm. Stal nierdzewna

2,10

Taśma pełna

Cena brutto za mb.
Do płyty gr.10 mm.

2,90

Taśma paroprzepuszczalna

Cena brutto za 1 mb.
Do płyty gr.10 mm, op. 33 mb.

6,90

Uszczelka gumowa do profilu górnego

Uszczelka do profilu górnego.

Cena brutto za 1 mb.
Opakowanie 200 mb.

3,50

Profil zamykający „F” do płyty o gr. 10 mm.

Cena brutto za 1mb.
Do płyty 10 mm, dług. 6000 mm
Koszt transportu: do uzgodnienia.

Profil łączący aluminiowy górny.

Cena za 1 mb.
Dług. 6000 i 7000 mm.
Koszt transportu: do uzgodnienia.

Poliwęglan komorowy gr.10 mm

Cena brutto za 1/m2  – na zapytanie

Kolory płyt:  bezbarwna, brąz-dymiony, biały-opal

Wymiary płyt:

  • – 2100 x 6000 mm
  • – 2100 x 7000 mm
  • – 1250 x 6000 mm
  • – 1250 x 7000 mm (*)

(*) nie wszystkie kolory płyt dostępne w podanych wyżej wymiarach
Koszt transportu – do uzgodnienia.

Syntilor - akcesoria do wiat

Lazura Xylodhone HP

Lazura Xylodhone® daje powłokę półmatową. Służy do zabezpieczania i dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni wykonanych z drewna. Łatwość aplikacji lazury  nadaje jej wyjątkowych właściwości kryjących, zapewniając doskonały efekt na wszystkich zarówno starych i nowych powierzchniach z drewna.
Zastosowane żywice poliuretanowe sprawiają, że Xylodhone® nadaje powierzchniom drewnianym naturalne piękno i zapewnia wieloletnią ochronę (8 lat).

195,00